0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Norway لیگ برتر فوتبال نروژ
مولد
۲
۰
رانهیم
Finished
۲۰:۳۰
بودو / گلیمت
۲
۰
اشترومگادست
Finished
۲۰:۳۰
سارپسبورگ
۲
۰
اود
Finished
۲۰:۳۰
روزنبرگ
۳
۰
والرنگا
Finished
۲۲:۳۰
مجوندالین
۱
۱
کیریستیانساند
Finished
۲۰:۳۰
لیستروم
۰
۲
وایکینگ
Finished
۲۰:۳۰
  International Copa America, Group B
آرژانتین
۰
۲
کلمبیا
Finished
۰۲:۳۰
پاراگوئه
۲
۲
قطر
Finished
۲۳:۳۰
  Belarus لیگ برتر
دینامو برست
۳
۰
گومل
Finished
۲۲:۱۵
باته بریسو
۳
۱
شاختیر سالیهورسک
Finished
۱۸:۳۰
دینامو مینسک
۶
۱
FC Bgu Minsk
Finished
۲۰:۳۰
  Korea Republic کی-لیگ کلاسیک۱
سئول
۴
۲
ساون سامسونگ بلو وینگز
Finished
۱۴:۳۰
سانگجو سانگمو فونیکس
۴
۲
ججو یونایتد
Finished
۱۴:۳۰
  International CONCACAF Gold Cup, Group A
کانادا
۴
۰
مارتینیکو
Finished
۰۴:۰۰
مکزیک
۷
۰
کوبا
Finished
۰۶:۳۰
  International بازی های دوستانه بین المللی
مصر
۳
۱
ریپابلیک اف گویینیا
Finished
۲۳:۳۰
مراکش
۲
۳
زامبیا
Finished
۲۱:۰۰
  Georgia لیگ ملی
دینامو تبیلیسی
۲
۱
FC Wit Georgia
Finished
۱۹:۳۰
  International Youth U21 European Championship, Group A
ایتالی
۳
۱
اسپانیا
Finished
۲۳:۳۰
لهستان
۳
۲
بلژیک
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden سوپریتان
هالمستاد
۲
۰
مجالبی آیف
Finished
۲۰:۰۰
  International بازی های دوستانه بین المللی زنان
اسلوونیا
۵
۰
مونتینگرو
Finished
۲۰:۰۰
مجارستان
۶
۱
Cyprus
Finished
۱۸:۰۰
North Macedonia
۱
۳
آلبانی
Finished
۱۹:۳۰
لیتوانی
۰
۲
Latvia
Finished
۱۶:۳۰
  Norway دسته دوم، گروه 2
گرورود
۲
۱
Senja
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
آلتا
۳
۱
الوروم
Finished
۱۹:۳۰
بائریوم
۳
۲
ام جولنر
Finished
۱۸:۳۰
  Norway دسته 1
هام-کام
۱
۲
آلساندس
Finished
۱۷:۳۰
نوتودن
۰
۲
Sandefjord Fotball
Finished
۲۰:۳۰
سوگندال
۴
۲
ستروممن
Finished
۲۰:۳۰
Skeid Fotball
۱
۱
Kfum Oslo
Finished
۲۰:۳۰
جرو
۰
۰
ساندس
Finished
۲۰:۳۰
اولنساکر/کیسا
۵
۱
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
ترومسدالن
۲
۲
نست-سوترا
Finished
۲۰:۳۰
  Moldova بخش ملی
اسفینتول گورگه
۲
۰
زیمبرو چیسیناو
Finished
۱۹:۳۰
میلسامی
۳
۱
دینامو اتو
Finished
۲۱:۳۰
  Kazakhstan لیگ برتر
آستانا
۴
۱
کایسار کیزیلوردا
Finished
۱۷:۳۰
اوکژیتپیس کوکشیتو
۱
۲
کایرات آلماتی
Finished
۱۵:۳۰
شاختیور کاراگندی
۱
۱
آتیراو
Finished
۱۷:۳۰
ژتیسو تالدیکورگان
۱
۱
اوردابسی
Finished
۱۶:۳۰
تاراز
۰
۰
ایرتیش پاولودار
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری سی، گروه ب
BOA EC MG
۲
۱
یپیرانگا فوتبال کلوب
Finished
۲۳:۳۰
Paysandu SC PA
۰
۰
لوردنسه
Finished
۰۰:۳۰
  China سوپر لیگ چین
جیانگسو
۴
۱
بیجینگ رینهی
Finished
۱۶:۰۵
تیانجین کوانجین
۱
۱
هنان جیانی
Finished
۱۶:۰۵
Shenzhen FC
۰
۰
تیاجین تدا
Finished
۱۶:۰۵
  Norway دسته دوم، گروه 1
Sola FK
۱
۰
بیاسن
Finished
۱۸:۳۰
براین
۲
۱
ویدار
Finished
۲۰:۳۰
موس
۲
۱
برتواگ
Finished
۱۷:۳۰
Kvik Halden FK
۲
۱
ارندال
Finished
۲۰:۳۰
  Vietnam لیگ
سونگ لام نگ
۳
۰
هوانگ انه گیا لای
Finished
۱۴:۳۰
ثان کوآنگ نین
۴
۲
ویکم های فونگ
Finished
۱۶:۳۰
سانا خان هوآ بِوِن
۰
۱
Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
  USA USL, Championship
Austin Bold FC
۱
۱
Tacoma Defiance
Finished
۰۵:۰۰
Hartford Athletic
۲
۳
Nashville SC
Finished
۲۳:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
Reno 1868 FC
۴
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۷:۰۰
New York Red Bulls II
۱
۰
Louisville City FC
Finished
۲۳:۳۰
Phoenix Rising FC
۳
۰
Orange County SC
Finished
۰۷:۰۰
کارولینای شمالی
۲
۰
Swope Park Rangers
Finished
۰۱:۳۰
Loudoun United FC
۱
۲
ایندی الون
Finished
۰۴:۰۰
OKC Energy FC
۱
۱
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Rio Grande Valley FC
۳
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۵:۰۰
Bethlehem Steel FC
۳
۱
Saint Louis FC
Finished
۰۴:۳۰
Charlotte Independence
۴
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Ottawa Fury FC
۰
۰
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Atlanta United 2
۰
۵
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۲
EL Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۰۰
LAS Vegas Lights
۵
۱
New Mexico United
Finished
۰۷:۰۰
  Rwanda کاپ صلح
AS Kigali
۰
۰
Apr FC
Finished
۱۷:۳۰
رواماگانا سیتی
۰
۰
Gasogi United
Finished
۱۷:۳۰
  Finland یکونن
یارو
۱
۱
کاجانی
Finished
۲۰:۰۰
TPV Tampere
۱
۰
کی تی پی
Finished
۲۰:۰۰
اکیناس ایدروتسفورنینگ
۰
۳
اولو
Finished
۲۰:۰۰
  Korea Republic کی-لیگ کلاسیک۲
گوانگجو
۴
۱
بوچیون
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil پالیستا،سگوندا دیویسائو
فرانسانا
۲
۱
AA Internacional Bebedouro SP
Finished
۱۷:۳۰
جاگوآریونا
۰
۱
EC Xv de Novembro de Jau SP
Finished
۱۷:۳۰
سائو کارلنسه
۰
۴
تاکواریتینگا
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Republic of Tatarstan Championship
Kamaz
۱
۱
Fc Neftekhimik Nizhnekamsk Ii
Finished
۱۷:۳۰
Delin Izhevsk
۵
۲
Smena Kazan
Finished
۱۵:۳۰
  Japan جی لیگ ۲
اویسپا فوکوکا
۱
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
مارچیدا زلویا
۲
۲
وارن ناگاساکی
Finished
۱۲:۳۰
  International World Cup, Women, Group F
آمریکا
۳
۰
شیلی
Finished
۲۰:۳۰
سوئد
۵
۱
تایلند
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Torneo Feminino
Libertad Limpeño
۰
۱
Deportivo Capiata
Finished
۰۰:۳۰
  China لیگ چین
مایژو میژیان تچاند
۱
۱
لیائونینگ شینیانگ هوین
Finished
۱۶:۰۰
Changchun Yatai
۳
۲
Shaanxi Chang AN Athletic FC
Finished
۱۲:۰۰
  Spain LaLiga 2, Promotion Playoffs
الباسته بالومپی
۱
۰
RCD Mallorca
Finished
۲۱:۳۰
  Chinese Taipei Intercity League
Taichung Futuro FC
۱
۱
Hang Yuen
Finished
۱۲:۳۰
Hasus TSU FC
۰
۰
FC Taicheng Lions
Finished
۱۵:۳۰
  Australia لیگ یکشنبه دسته برتر
لیمینگ استریکر
۳
۴
Kingsley
Finished
۱۱:۳۰
  Australia لیگ یکشنبه دسته برتر
ومبلی داونس
۲
۰
پرت یونایتد شمالی رزرو
Finished
۰۹:۳۰
لیمینگ استرایکر رسروس
۱
۴
کینگسلی ریسروس
Finished
۰۹:۳۰
  USA Womens Premier Soccer League
New Jersey Wildcats
۱
۲
Susa FC
Finished
۰۰:۳۰
Pittsburgh Steel City
۱
۰
Buxmont Torch FC
Finished
۲۲:۳۰
Cleveland Ambassadors
۰
۲
Motor City FC
Finished
۰۳:۳۰
Fc Arizona Fc
-
-
Albuquerque Sol Fc
Finished
۰۶:۳۰
Mvla Wolves
۶
۱
Players SC
Finished
۰۴:۳۰
  Japan لیگ نادشیکو ژاپن جام۳زنان گروه آ
Setagaya Sfida
۰
۲
یوکوهاما سیگولس
Finished
۰۹:۰۰
Yamato Sylphid
۲
۱
Orca Kamogawa FC
Finished
۰۸:۳۰
  Finland لیگ برتر فوتبال فنلاند
KPV Kokkola
۱
۳
اینتر ترکو
Finished
۲۰:۰۰
  Peru دسته دوم
خوآن آریچ
۱
۰
کولترال سانتا روسا
Finished
۲۲:۴۵
  Myanmar لیگ ملی
Dagon Fc
۳
۰
مگوی
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Copa del Rey Juvenil
Levante UD
۱
۲
Atletico Madrid
Finished
۱۳:۳۰
Villarreal CF
۱
۰
Real Madrid
Finished
۲۰:۳۰
  Latvia لیگ برتر لتونی
اسپارتاک جورمالا
۳
۰
BFC Daugavpils
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkonen, Women
PK-35 Vantaa
۹
۰
RoPS
Finished
۱۴:۳۰
  Norway دسته 1، بانوان
بیاسن
۳
۳
Snogg
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia لیگ دسته دوم فوتبال لهستان/پوهی
آرارات
۲
۳
Pohja-Tallinna JK Volta II
Finished
۱۸:۰۰
تارتو ولکو
۰
۲
تالین
Finished
۱۸:۳۰
جی کا سیلامی کالیو
۵
۲
ماردو لینامسکوند ll
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense, 2 Divisao
Apucarana Sports PR
۳
۴
AA Batel
Finished
۲۲:۳۰
Independiente Fsj
۲
۰
پرودینتوپولیس
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی سری سی برزیل،گروه آ
سامپایو کره
۱
۰
فوتبال کلاب
Finished
۰۲:۴۵
Treze FC PB
۱
۳
کونفیانسا
Finished
۲۳:۳۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی
اوکاس
۱
۰
لیگ دپ یونیورسیتاریا
Finished
۲۱:۳۰
واکر بورگهاوسن
۲
۰
FC Ingolstadt II
Finished
۱۶:۳۰
دینامو مسکو
۱۱
۰
دراووگراد
Finished
۲۰:۰۰
املک
۱
۱
بارسلونا
Finished
۰۴:۳۰
دینامو مسکو
-
-
آلومینی کیدریسوو
Cancelled
۲۰:۰۰
  Thailand تاهی لیگ 1
بانگکوک یونایتد
۲
۰
راتچابوری
Finished
۱۵:۳۰
پورت
۱
۳
بوریرام یونایتد
Finished
۱۶:۳۰
چونبوری
۲
۰
موانگ تانگ یونایتد
Finished
۱۶:۳۰
Chiangmai FC
۰
۲
PTT Rayong FC
Finished
۱۵:۳۰
  China China Super League Reserve
Hebei China Fortune
۷
۳
Dalian Yilfang
Finished
۱۱:۰۰
  Singapore سوپر لیگ
گیلانگ اینترنشنال
۵
۰
بالستیر خلسا
Finished
۱۴:۰۰
  Russia Kaliningrad Oblast Championship
Fk Kantiana
۱
۱
Fk Neman
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Independiente de Chivilcoy
۱
۲
Sportivo Penarol
Finished
۲۲:۳۰
  Estonia لیگ دسته دوم فوتبال لهستان/لاس
پرنو واپروس
۱
۲
پاید لینامیسکوند
Finished
۱۴:۳۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Lala Fc
۱
۱
Deportivo La Guaira
Finished
۲۱:۳۰
Caracas Fc
۴
۱
Monagas Sc
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Venezuela
-
-
Estudiantes De Caracas
Finished
۲۱:۳۰
  USA لیگ فوتبال ملی بانوان
هوستون دش
۲
۲
اورلاندو پراید
Finished
۰۵:۰۰
سیتل رین اف سی
۱
۱
واشنگتون اسپریت
Finished
۰۶:۳۰
کارولینای شمالی کوریج
۱
۱
پورتلند تورنس
Finished
۰۴:۱۵
یوتا رویالز
۱
۰
اسکای بلو
Finished
۰۶:۳۰
  Ireland لیگ ملی،بانوان
کیلکینی یونایتد
۰
۳
گالوی
Finished
۱۷:۳۰
Limerick FC
۳
۲
یو سی دی ویوس
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 4 deild, Group C
Fenrir
۳
۰
Hordur I
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Gold Coast Weekend Metro
Tweed United 3
۳
۱
Robina City
Finished
۰۹:۳۰
Nerang Red
-
-
Bilambil Redbacks FC
Cancelled
۰۷:۳۰
  Thailand تاهی لیگ 2
رایونگ
۳
۳
لامپنگ
Finished
۱۵:۳۰
Navy Football Club
۱
۰
ننگ بوا پیتچایا
Finished
۱۵:۳۰
MOF Customs United FC
۰
۰
Chiangmai United
Finished
۱۶:۳۰
سیساکت
۳
۰
آیر فورس یونایتد
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Amateur Elitettan, Women
IF Brommapojkarna
۲
۱
Borgeby FK
Finished
۱۶:۳۰
  Australia لیگ برتر گلد کوئست استرالیا
Palm Beach Soccer Club
۳
۰
Nerang
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic منطقه پربور
Ledec Nad Sazavou
۱
۴
Okrisky
Finished
۱۹:۰۰
Nevsova
۰
۷
Skastice
Finished
۱۹:۳۰
  Australia کوئین ایسلند لیگ برتر ملی زیر ۲۰سال
سانشین کوست فایر
۳
۱
Gold Coast Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
لیون
-
-
Eastern Suburbs Fc
Cancelled
۰۹:۳۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga South/Southwest Relegation/P
Offenbacher Kickers
۳
۰
SV Elversberg
Finished
۱۶:۳۰
  Australia لیگ برتر گلد کوئست استرالیا رزرو
Palm Beach Reserve
۴
۲
Nerang Reserves
Finished
۰۸:۱۵
  Brazil Carioca, Serie B1
Serrano RJ
۰
۱
Serra Macaense
Finished
۲۲:۳۰
  Faroe Islands لیگ برتر
فوگلافجوردور
۱
۵
اچ بی تورشاون
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Republic of Dagestan Championship
Dagdiezel-uor
۳
۰
Daymohk
Finished
۱۸:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
-
-
Valour FC
Finished
۰۱:۳۰
  Ukraine لیگ وایشا منطقه ترنوپیل
Fsk Crystal
-
-
نیوا تربفلیا
Finished
۱۸:۳۰
  Ukraine لیگ وایشا منطقه چرنیفسی
Fc Shkval
-
-
Fc Magala
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
کولوس مایا نوووسیلیتسیا
-
-
Fc Dnister
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Russia Golden Ring Cup
FC Cherepovets
-
-
Sdyusshor Vologda
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Russia Stavropol Krai Championship
Predgoriye Essentukskaya
۲
۴
Dyushor 6 Pyatigorsk
Finished
۱۸:۳۰
  Bangladesh Premier League
Abahani Ltd. Chittagong
-
-
Arambagh KS
Finished
۱۴:۳۰
  Ukraine لیگ وایشا منطقه لویو
Girnyk Novoyavorivsk
-
-
Energetic Dobrotvir
inprogress
۱۸:۳۰
  Ukraine لیگ وایشا منطقه کیرووهارد
Zirka Kropyvnytskyi
۷
۲
Fc Ahrotekh Tyshkivka
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil کاتاریننس-سری ب
Camboriu
۰
۳
کونکوردیا
Finished
۱۷:۳۰
  Ukraine Vyscha League Mykolaiv Region
FC Kazanka
-
-
FK Kamyane
Finished
۱۴:۳۰
FC Radsad Mykolaiv
-
-
Ukr Nyva Brazil
Finished
۱۸:۳۰
  Australia لیگ برتر ویکتوریا ،زنان
ساوت ملبورن
-
-
بایسید یونایتد
Cancelled
۰۸:۰۰
سنیور
-
-
ساوترن یونایتد
Cancelled
۰۹:۳۰
  Argentina دسته دوم ،پلی آف
سان تلمو
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید